A középszakasz hétfői mérkőzése magas tempóban kezdődött, ám az első harmad közepén egy ütközést követően a palánk egyik elemében kitört a speciális üveg, pont az M4 Sport egyik operatőre előtt. A játék bő tíz perc technikai szünet után folytatódott, míg az operatőrt a szilánkok által okozott sebek miatt kórházba szállították. A kényszerszünet a hazaiakat zavarta meg kevésbé, akik Nagy Krisztián találatával vezetést szereztek.

A második húsz percben Wesley Cunningham és Orbán Brance találataival növelte tovább a különbséget a fővárosi együttes. A záró felvonásban a DVTK kapuslehozatallal is próbálkozott, ám sikertelenül, egyenlő létszámnál viszont Magosi Bálint faragott a különbségből. Ez azonban csak a szépítésre volt elég, sikerével a MAC a tabella élére állt.

Eredmény:

felsőház:

MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 3-1 (1-0, 2-0, 0-1)

A tabella:

1.  MAC Budapest                 2  2   -   -   -  11- 6  8 pont

2.  DVTK Jegesmedvék             2  1   -   -   1   6- 5  7

3.  Dunaújvárosi Acélbikák       2  1   -   -   1   9- 8  4

4.  UTE                          2  -   -   -   2   8-15  0

A DVTK 4, a MAC 2, míg a Dunaújváros 1 bónuszponttal kezdte meg a középszakaszt.

korábban:

alsóház:

Ferencvárosi TC-ASC Corona Brasov (román) 2-3 (0-0, 1-0, 1-2, 0-0, 0-1) - szétlövéssel

A tabella:

1.  SC Csíkszereda               3  2   -   -   1   13- 9  10 pont

2.  ASC Corona Brasov            3  2   1   -   -   15- 4   9

3.  Ferencvárosi Torna Club      4  1   -   1   2   13-17   6

4.  Fehérvári Titánok            3  1   -   -   2   11-14   3

5.  EV Vienna Capitals           3  1   -   -   2    8-16   3

A Csíkszereda 4, a Ferencváros 2, a Brasov 1 bónuszponttal kezdte meg a középszakaszt, amelyet követően a sereghajtó számára véget ér az idény, a többiek a negyeddöntőbe jutnak.